Vzduchotechnika M-35 | VZDUCHOTECHNIKA

Projekce a návrh vzduchotechnických zařízení

Naše projekční kancelář zabezpečí veškeré služby v oboru vzduchotechnika a klimatizace, od návrhu zařízení až po kompletní vypracování projektové dokumentace vzduchotechniky, VZT. Námi vypracovaná projektová pokumentace vzduchotechniky, VZT bude obsahovat jako nedílnou součást podrobný výkaz výměr, který je určen pro poptávkové řízení investora. V případě zájmu můžeme doporučit vhodnou montážní firmu, která provede montáž a následný servis vzduchotechnického zařízení. Hlavními tematy naší činnosti je projektování VZT, projekce vzduchotechniky, klimatizace, chlazení, odvětrání, odsávání. Pro zájemce o úspory energie o pasivní a nízkoenergetické domy, kteří kladou důraz na šetření energií, můžeme nabídnout technicky propracovaný a komplexní systém řízeného větrání s rekuperací vzduchu za pomocí rekuperačních jednotek. V případě požadavku na vytápění rodinného domu vzduchem můžeme nabídnout systém pro teplovzdušné vytápění / chlazení rodinných domů. Jednalo by se v tomto případě o systém firmy ATREA z Jablonce nad Nisou a systém firmy ELEKTRODESIGN z Prahy.

Zajistíme komplexní servis zákazníkovi se vzduchotechnikou, projekci a návrh vzduchotechnických zařízení pro stavby občanské a průmyslové, obytné a rodinné domy, byty, kuchyně, restaurace, hotely, nákupní a sportovní střediska a mnoho dalších. Nabízíme vypracování kompletní projektové dokumentace vzduchotechniky, VZT, v případě potřeby zajistíme projekty navazujících profesí.

Tradice a zkušenosti v oboru vzduchotechnika a vzduchotechnická zařízení od roku 1992.

Působnost v regionu Mladá Boleslav, Jičín, Turnov a Liberec. Příklady realizovaných akcí si můžete prohlédnout v naší galerii.