Chlazení M-35 | VZDUCHOTECHNIKA

Chlazení bytů, rodinných domů a kanceláří

Pokud potřebujete vychladit byt, rodinný dům nebo kancelář, lze doporučit klimatizační zařízení a přímé chlazení na principu split-zařízení např.značky FUJITSU GENERAL. Jsou vhodná pro jakékoliv obytné nebo pracovní prostory. Vyznačují se účinnou inverterovou technologií – v létě chladí, v zimě topí a díky distribuovanému extrémně tichému proudu vzduchu jsou zárukou příjemného provozu v rozmanitých prostorách. Princip fungování a běžné možnosti umístění těchto zařízení jsou popsány níže na této stránce

Vypracujeme správný návrh chladícího zařízení výpočtem tepelné zátěže v daných prostorách, zvolíme techniku, která odpovídá nejlépe právě Vašim podmínkám. Kompletní projekční servis, včetně výkazu výměr pro poptávkové řízení investora, kontakty na montážní a realizační firmy, zajištění montáže.

Podle způsobu instalace vnitřních chladících jednotek rozlišujeme tyto typy jednotek

Kazetový typKazetová stropní chladící jednotka FUJITSU

Parapetní typ Parapetní chladící jednotka FUJITSU

Podstropní typ Podstropní chladící jednotka FUJITSU

Nástěnný typ Nástěnná chladící jednotka FUJITSU

Podrobnější informace o produktech naleznete na stránkách výrobce FUJITSU, viz. stránky www.fujitsu-general.com nebo na stránkách distributora - firmy IMPROMAT KLIMA www.impromat-klima.cz, kde jsou rovněž k dispozici technické listy nabízených zařízení.