Teplovzdušná vytápění Lubomír Plodek PROJEKCE | VZDUCHOTECHNIKA

Lubomír Plodek PROJEKCE - nabídka služeb v oblasti teplovzdušného vytápění výrobních hal, skladů, využití odpadního tepla pro vytápění, teplovzdušné vytápění rodinných domů od krbů a krbových vložek

Navrhneme systém teplovzdušného vytápění určený pro výrobní haly , skladové haly případně jiné průmyslové objekty. Využijeme odpadní teplý vzduch z horkých provozů pro vytápění dalších prostor. Navrhneme systém teplovzdušného vytápění rodinných domů s využitím tepla od krbu nebo krbové vložky, které rozvedeme nuceně do okolních obytných místností v domě. Vypracujeme projekt dle Vašich potřeb a zajistíme montáž.

V případě zájmu je možný kontakt přes e-mail, uvedený níže na této stránce, případně lze využít náš kontaktní formulář v sekci kontakty na našich stránkách - v takovémto případě uveďte do formuláře Váš e-mail a rovněž telefonní číslo, na kterém Vás budeme zpětně kontaktovat.

Níže je uvedena referenční listina - výběr z vyprojektovaných a realizovaných akcí z oblasti teplovzdušného vytápění:

- Výrobní haly "České lustry"s.r.o. - Kamenický Šenov
- Přívod teplého vzduchu od pecí do "videňské" komory - Johnson Controls Autobaterie s.r.o., Česká Lípa
- Teplovzdušné vytápění skladu cukru - Tereos TTD a.s. - České Meziříčí
- Teplovzdušná vytápění rodinných domů od krbů a krbových vložek,
na přiložených obrázcích je uvedeno principielní schema s využitím krbových ventilátorů od firmy Elektrodesign a Multivac.