Větrání a odsávání kuchyní Lubomír Plodek PROJEKCE | VZDUCHOTECHNIKA pro kuchyně, bistra, restaurace, jídelny, pizzerie, školní jídelny, bufety

Lubomír Plodek PROJEKCE - větrací zařízení pro kuchyně, přípravny jídel, bufety, restaurace, jídelny, pizzerie, gastroprovozy

Příklad sestavy odsávací zákryt Univent katalog větrání kuchyní UNIVENT

Pro Vaši kuchyň, restauraci, jídelnu, bistro, bufet, pizzerii nebo i jiný gastroprovoz navrhneme větrání a odsávání, spojené v případě potřeby s náhradou odsátého vzduchu. Dostatečné odsávání vlhkosti a par bude zajištěno přes kuchyňské digestoře a zákryty, dimenzované na míru dle Vašich navržených kuchyňských zařízení. Po dohodě s Vámi můžeme rovněž upravit polohu sporáku, varných desek, konvektomatu, fritéz a jiných kuchyňských zařízení pro dosažení co možná největší účinnosti při odvodu tepelných zisků, odvodu vlhkosti a zajištění optimálního proudění vzduchu v prostoru kuchyně kolem obsluhy. Pro zajištění komfortu a tepelné pohody navrhneme přichlazování přívodního vzduchu v letním období. V zimním období s výhodou využijeme zpětné získávání tepla - rekuperaci odváděného vzduchu.

Navržené zákryty a digestoře, v nerezovém provedení, jsou určeny pro zachycení a odloučení tukových a olejových aerosolů a jsou opatřeny lapači tuku, odvodněním kondenzátu a samostatným osvětlením. Některé typy zákrytů lze použít kromě odsávání i pro přívod upraveného čerstvého vzduchu.

odsávací zákryt Univent_NAZ-N

Zpracujeme kompletní projekt, dle potřeby včetně navazujících profesí - zdravotně technické instalace, elektro, měření a regulace a včetně výkazu výměr. Zajistíme montáž zařízení a následný servis.

Kontakt je možný přes e-mail, uvedený níže na této stránce, případně lze využít náš kontaktní formulář v sekci kontakty na našich stránkách - v takovémto případě uveďte do formuláře Váš e-mail a rovněž telefonní číslo, na kterém Vás budeme zpětně kontaktovat.

odsávací zákryt Univent_s přívodem vzduchu NAZ-PR

Fotografie odsávacích zákrytů a vzduchotechnických komponentů, uvedených na této stránce, jsou použity z firemního katalogu firmy UNIVENT a jsou převzaty ze specializované stránky Digestoře / zákryty této firmy.

Níže je uvedena referenční listina - výběr z vyprojektovaných a realizovaných akcí z oblasti větrání kuchyní a gastroprovozů:

- Větrání stravovacího zařízení penzionu pro důchodce v Semilech
Ventilárory CHVB, CHVT 315, 355, 400 - Větrací zařízení kavárny Tesco - Jičín
- Větrání restaurace"Krásný ztráty" - Praha
- Větrání restaurace a kuchyně - Boseň
- Větrání prostoru kuchyně a výdeje jídel - Magna Exteriors & Interiors Bohemia s.r.o. - závod Libáň
- Instalace digestoře v kuchyni výdeje jídla - FABRICOM CZ, a.s. Jičín
- Větrání restaurace - OÚ Rožďalovice

Partner naší kanceláře v oblasti - odsávací kuchyňské zákryty a digestoře:

UNIVENT, s.r.o.