Komunální vzduchotechnika Lubomír Plodek PROJEKCE | VZDUCHOTECHNIKA pro občanskou a bytovou výstavbu

Lubomír Plodek PROJEKCE - nabídka služeb v oblasti komunální vzduchotechniky, větrání občanských a bytových budov, vzduchotechniky pro občanskou a bytovou výstavbu, školy, školní třídy, školky, nemocnice.

Navrhneme systém větrání pro kuchyně, kavárny, restaurace, hotely, nákupní střediska, prodejny, butiky, společné garáže, dále řešíme větrání penzionů a ubytovacích zařízení, větrání plaveckých bazénů, větrání pro sprchy a sauny, větrání a vytápění rodinných domů, větrání bytových domů, větrání škol, školních tříd, školek, jídelen, větrání sportovních zařízení, tělocvičen, sportovních stadionů, zimních stadionů, sportovních hal, posiloven, fitness studia, solné komory, kinosálů, koncertních sálů, nahrávacích studií, shromažďovacích prostor, větrání pro nemocnice a zdravotnická zařízení, ambulance, operační sály, ordinace. Vypracujeme projekt dle Vašich potřeb a zajistíme montáž.

V případě zájmu je možný kontakt přes e-mail, uvedený níže na této stránce, případně lze využít náš kontaktní formulář v sekci kontakty na našich stránkách - v takovémto případě uveďte do formuláře Váš e-mail a rovněž telefonní číslo, na kterém Vás budeme zpětně kontaktovat.

Níže je uvedena referenční listina - výběr z vyprojektovaných a realizovaných akcí z oblasti vzduchotechniky pro občanskou a bytovou výstavbu:

- Větrání stravovacího zařízení penzionu pro důchodce v Semilech
- Odsávání sociálních zařízení - penzion Dětenice
- Větrací zařízení kavárny Tesco - Jičín
- Větrání restaurace"Krásný ztráty" - Praha
- Větrání propojovací chodby pavilonů nemocnice - Turnov
- Větrání restaurace a kuchyně - Boseň