O nás M-35 | VZDUCHOTECHNIKA

M-35 a informace o firmě

Založení firmy proběhlo v roce 2000. Od té doby jsme urazili dlouhou cestu, plnou různých projektů, ať už malých, středních, až po ty největší, které si můžete prohlédnout v naší GALERII.

Naši firmu můžete kontaktovat na telefonním čísle, nebo e-mailu, uvedeného níže na této stránce nebo v sekci KONTAKT.

Jak již bylo uvedeno výše, naše firma se zabývá v převážné míře vypracováním projektů zařízení vzduchotechniky, čímž se dostáváme ke komplexním a velmi zajímavým službám, které můžeme nabídnout klientovi. Jedná se především o projektové práce a činnosti týkající se vzduchotechniky a klimatizace, odvětrání, odsávání, řízené odvětrání s rekuperací vzduchu, dále pro zájemce o pasívní domy a nízkoenergetické domy propracovaný systém - teplovzdušné vytápění rodinných domů, či chlazení, s vysokým důrazem na šetření energií pomocí rekuperace vzduchu. Rozsahem a podrobnostmi řešení vypracujeme vše od návrhu a studie zařízení, přes Dokumentaci pro stavební řízení, dále Dokumentaci pro provedení stavby nebo po dokončené montáži rovněž Dokumentaci skutečného provedení stavby. Nedílnou součástí každého projektu je výkaz výměr - rozpočet, a to buď bez uvedení cen, určený pro poptávkové řízení investora- stavebníka, nebo naceněný dle ceníkových cen jednotlivých výrobců komponentů.

Dále nabízíme služby v oblasti- zaregulovani vzduchotechniky, změření průtoku vzduchu, nastavení průtoku vzduchu výústkou, ventilem, měření teploty, vlhkosti a tlaku. Podrobnosti uvádíme na samostattné stránce v sekci Měření a vyregulování vzduchotechniky.

S odkazem na polohu sídla vyplynula časem působnost naší firmy pro regiony - Středočeský kraj - převážně Mladá Boleslav, Královéhradecký kraj - oblast Jičín, Liberecký kraj - oblast Liberec a Turnov, částečně rovněž hlavní město Praha.