Klimatizace- adiabatická úprava Lubomír Plodek PROJEKCE | VZDUCHOTECHNIKA - Klimatizační zařízení s adiabatickou úpravou vzduchu

Lubomír Plodek PROJEKCE - nabídka služeb v oblasti klimatizačních zařízení s adiabatickou úpravou vzduchu.

Navrhneme systém klimatizace a klimatizačního zařízení s adiabatickou úpravou vzduchu do prostor, kde je předepsaná požadovaná konstantní vlhkost vzduchu, z důvodu požadavků technologie, zpracovávaného materiálu či tepelně vlhkostní pohody lidí. Uplatnění zejména ve výrobních halách, kde se zprácovávají např. suroviny pro textilní průmysl, textilní výrobky a jiné specielní druhy technologií, kde je nutné udržovat určitou vlhkost v prostoru. Vypracujeme projekt dle Vašich potřeb a zajistíme montáž.

V případě zájmu je možný kontakt přes e-mail, uvedený níže na této stránce, případně lze využít náš kontaktní formulář v sekci kontakty na našich stránkách - v takovémto případě uveďte do formuláře Váš e-mail a rovněž telefonní číslo, na kterém Vás budeme zpětně kontaktovat.

Níže je uvedena referenční listina - výběr z vyprojektovaných a realizovaných akcí z oblasti klimatizační zařízení s adiabatickou úpravou vzduchu :

- Klimatizace výrobních hal Ontex Turnov
- Klimatizační zařízení pro textilní průmysl s převlhčeným vzduchem a centrálními strojovnami za Strojtex Dolní Bousov - akce realizované touto firmou v rozmezí let od r. 1973 - 1991.